Menu Zavřeno

Vaření s kočkou?!

Co dneska dobře prodává? Jednoznačně sex a dobré jídlo. Jelikož podle vědců z nejmenované americké univerzity sex lidi v 21. století už tak moc nebere, je jasné, proč jsem se rozhodla založit web o vaření. Nejsem žádná šéfkuchařka, do restaurace chodím jen ochutnávat, ale Carrie Bradshaw v Sexu ve městě byla také vyhlášenou (s)expertkou a všichni jsme dobře viděli, že jí to s těmi vztahy tak úplně nešlo. (V kuchyni už vůbec ne). Takže všechno je v pořádku.

Mám ráda jídlo, ráda vařím a konzumuju – jsem tedy jistě oprávněna vařit v (ne)vlastní (ne)moderní kuchyni a sdílet s vámi recepty, které jsem sama nevymyslela, ale zato vyzkoušela a leckdy upravila k obrazu svému. A jestli vás taky štve, že vaše výtvory nikdy nevypadají tak, jako na obrázku v kuchařce, pak nezoufejte – nejste v tom sami. Znáte to – Možná to tak uvařila, možná je to Photoshop.

Vážně bych si přála nemít v kuchyni při vaření takovej bordel a vše rozdělovat do designových mističek podle velikosti, ale toho nádobí potom! Moje chlupatá kočičí pomocnice by si sice často ráda přiložila packu k dílu, ale uklízet se ještě úplně nenaučila. (Avšak lovit kousky zeleniny po lince, to by jí šlo, to zase jo.) Já vím, já vím. Vařit ve společnosti tvora, který tráví půl dne olizováním svých intimních partií či zahrabáváním svých produktů v písku není úplně hygienické, ale co se dá dělat, když vstupu do kuchyně nebrání žádné dveře? Vyhrožovat asijskou kuchyní jsem již zkoušela. Nedá se nic dělat, zkrátka musím vařit s Máňou…

Kat&Máňa

Při tvorbě této fotografie bylo (po)řezáno pouze těsto. Ani prsty jsem si neuřízla. Fakt.

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat